MANCHESTER CENTRAL SCHOOL OF ENGLISH


MCSE olarak kişisel ve akademik öğrenme hedeflerine ulaşma konusundabaşarılı olduğumuzu düşünüyoruz.. 

Öğrencileri, ilerlemelerini garanti altına almak için özveri ile çalışıyoruz.

Kurslarımız:

Kurslarımız hem kapsamlı hem de ilgi çekici olacak şekilde tasarlanmıştır, öğrencilerin hızlı ilerleme kaydetmelerine ve kendinden emin bir şekilde İngilizce konuşmalarına yardımcı olur.

Genel İngilizce
Genel İngilizce kurslarımız, İngilizce olarak etkili bir şekilde iletişim kurmanız için gereken güven ve becerileri sağlar. Başlangıçtan ileri seviyeye kadar olan sınıflarımız, öğrencilerin iletişimsel bir yaklaşım kullanarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmeyi amaçlar. MCSE’de verdiğimiz Genel İngilizce kursları, İngilizce seviyelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

İş İngilizcesi

Deneyimli öğretmenler tarafından yönlendirilen 15 veya 20 saatlik özel işletme dersleri – öğrencilere İngilizce konuşulan bir iş ortamında etkin bir şekilde çalışması için ihtiyaç duydukları becerileri sağlamayı amaçlar. Öğrenciler, İngilizce İş İngilizcesi kurslarına katılmak için minimum A2 + seviyesine sahip olmalıdır. İngilizce, deneyimli eğitmenler tarafından öğrencilerin bir iş ortamında kendinden emin bir şekilde kullanması için öğretilir ve öğrencilere nasıl müzakere edecekleri ve toplantıda kendilerini nasıl ifade edecekleri gibi beceriler sunar. İş İngilizcesi kurslarımız, uluslararası pazarda daha etkili iletişim kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır; İngilizce sunum yapma, problem çözme, müzakere etme ve toplantılara katılma gibi konuları kapsar.  

IELTS Hazırlık Haftada 15 veya 20 saaatlik IELTS sınavına hazırlık sınıfları, öğrencilere istedikleri notu elde etmek için gerekli becerileri ve teknikleri kazandırır (Yoğun / süper yoğun seçenekler mevcut) IELTS MCSE’deki hazırlık kursu, öğrencilerin yapmasını şunları sağlamayı amaçlar: Sınav stratejilerini ve teknikleri nasıl kullanacağınızı öğrenmenizi Uygulama sınavı kağıtlarını almanızı Yapıcı geri bildirim almanızı sağlar.

Gençler için yaz okulu:

Gençlerimiz için kampüs içi konaklama seçtik, böylece ebeveynlerimiz küçük çocuklarının güvenli ve emniyetli bir ortamda kalacakları konusunda rahat olabileceklerdir. Muhteşem konaklama birimimizde, gençlerimizin her zaman ücretsiz olarak erişebilecekleri bir sinema odası ve bilardo masası olan oyun odası bulunmaktadır.
Paket içeriği:  Haftada 15 saat Genel İngilizce dersi Nitelikli öğretmenler Sınıf başına en fazla 15 öğrenci Kurs bitirme sertifikası, Tam sosyal program, Tam pansiyon konaklama.

Konaklama 
Aile Yanında Konaklama Aile Yanı Konaklarımız, British Council standartlarına göre denetlenir, böylece kiminle birlikte yaşıyorsanız, ailenin bir üyesi olarak kabul edileceğinizden, öğünleri ve ortak yaşam alanlarını paylaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Hiçbir zaman aile yanında konaklama yerlerinde dörtten fazla öğrenci kalmayacaktır. Yemek planınızı aşağıdaki seçeneklerden seçebilirsiniz: Yarım pansiyon, Özel diyetli yarım pansiyon veya Yemeklerin sizin tarafınızdan hazırlanması. 18 yaşından küçükler için aile yanında konaklama dış bir kurum tarafından sağlanmaktadır.

Yurt

Yurtlarımız şehir merkezine çok yakın ve dünyanın dört bir yanından ilginç ve coşkulu öğrencilerle karışma fırsatı sunmaktadır. Normalde, diğer öğrencilerle paylaştığınız bir dairede özel bir yatak odanız olacak. Bazı salonlar özel banyolara sahipken, diğerleri ortak tesislere sahiptir. Mutfak ve ortak odalar gibi paylaşılan diğer imkanlar olacaktır. Her konakta öğrenciler otel personelinden 7/24 yardım alabilirler.

Okul Olanakları:

Olanaklar 
İnteraktif beyaz tahtalar ve Internet erişimine sahip konforlu ve modern sınıflar.  

-Dinlenme sürelerinde sosyalleşmek için üç rahatlatıcı kahve salonu.  

– Kişisel çalışma için özel bir öğrenci bilgisayar odası ve kütüphanesi. 

– Dini gereksinimlerini yerine getirmek isteyenler için oda

Sosyal Hizmetler 
Öğrencilerimize ilham vermenin ve teşvik etmenin yanı sıra, kendilerini evde hissetmelerini sağlamak ve bizimle unutulmaz bir deneyime sahip olmaları için destek ve yardım sağlamaktayız.  Öğrencilerimizle ilgilenmekten gurur duyuyoruz ve ister kişisel ister akademik olsun, destek için herhangi bir zamanda iletişim kurabilecek özel sosyal görevlilerbulunduruyoruz. 

Personelimiz, ortaya çıkabilecek sorunlara en hızlı şekilde yardımcı olabilmektedir.

LOCATION
Manchester şehrinin göbeğinde elverişli bir konumdayız. Market Sokağı ve Piccadilly Bahçeleri yakınında yer alan okulumuzu, bulmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

Manchester Central School of English 2nd Floor, Royal Buildings 2 Mosley Street Manchester M2 3AN, United Kingdom Phone: + 44 (0) 161 236 75 75

Ulaşım:

Türkiye'den Manchester'e hergün direk uçak mevcuttur, Manchester havaalanından tirenle Manchester'e kolayca ulaşabilirsiniz. Tiren istasyonu şehrin tam merkezindedir.

Aşağıda 31 Aralığa kadar sürecek Türkiye promosyununu bulabişirsiniz.