SPRACHCAFFE INTERNATIONAL


Akdenizdeki güzel sevimli ada eski bir İngiliz kolonisidir.
190 yıl ingilizlerin egemenliğinde kalmıştır.

St. Julian's İngilizce Dil Okul

Sicilya'nın yaklaşık 100 km güneyinde yer alan Malta takımadaları Akdeniz'in sıcak atmosferi ve ılıman iklimi ile İngilizce öğrenmek ya da dilinizi geliştirmek için en etkili ve heyacan verici destinasyonlardan birisidir. Harika kumsalları ve havuzlu büyük okulu ile Malta’da İngilizce kursları sayesinde küreselleşme çağının gerekliliği haline gelen "ingilizce öğrenmek" stres dolu bir süreç olmaktan çıkıp heyecan dolu bir macera haline gelecek.

Gozo adası dışında nüfus ortalaması 350.000 olan Malta eski bir İngiliz Kraliyet kolonisidir ve ilk kullandığı kültürel dil ingilizcedir. Dil okulumuzda alacağınız dil kursu ile etkili İngilizce eğitimini, sıcak Malta kültürünü ve ülkenin gelenek göreneklerini öğrendiğiniz heyacan verici bir tatille ve unutulmaz bir deneyimle birleştirebilirsiniz.

Akdeniz’deki konumundan dolayı Malta, güzel kumsallar, harika doğa, Akdeniz iklimi ve tatili bir arada sunmaktadır. Malta'da ingilizce dil eğitiminiz süresince civar kasaba ve adalara düzenlenen gezilere katılma fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

Takımadaların başlıcalarından Gozo ve Comino, Sessiz Şehir Mdina, Valetta, Üç Şehir, Kemuna Kulesi, Knights sergi merkezi , St John Co-Katedrali, Mavi Mağara, Popeye Köyü, Tuz yatakları, Rabat mezarlıkları, Mavi Göl, Mnadjra, Hagar Qim, Xlendi Kulesi gibi görülebilecek yerler Malta'nın tarihi ve kültürel mirasını tanıma fırsatı sunmaktadır. Derslerinizin devamında bu aktiviteler ile Malta'da ingilizce öğrenmenin neredeyse hiç çaba gerektirmediğini göreceksiniz.

Konaklama ücretleri sezona göre değişir. 

Sezon A 02 Ekim-19 Mart arası

Sezon B 20 Mart-18 Haziran / 28 Ağustos 01 Ekim arası

Sezon C 19 Haziran - 27 Ağustos

Fiyatlar
Konaklama Seçenekleri Diğer
Haftalık
Ders Saati
Süre Ücret Para
Birimi
Kayıt
Ücreti
Aile Yanı
Haftalık Ücret
Yurt
Haftalık Ücret
Konaklama
Ayarlama
Hava Alanı
Transfer
Not
8 Hafta 1120 eur 60 35
20 4 Hafta 560 eur 60 35
20 12 Hafta 1320 eur 60 35


Fotoğraflar

Fotoğraf: 1/2

Lokasyon: MALTA