CLUBCLASS


Malta 150 yıldan fazla bir süredir bir İngiliz kolonisiydi. İngiltere’den bağımsızlığını kazandıktan sonra, İngilizcenin günlük yaşamda kullanımı hiç bitmemiş, dolayısıyla Adalar resmi olarak çift dilli olmuştur. İş hayatı, bilimsel, eğitsel ve diğer çevreler İngilizceyi en yaygın dil olarak kullanmaktadırlar. İngilizce aynı zamanda bazı sosyal ortamlarda özgün olarak da konuşulmaktadır. Malta’da bir İngilizce kursuna kaydolmak, öğrencileri her türlü durumda yerli halkla iletişim kurmaya, İngilizceyi günlük yaşamın her parçasında pratik olarak kullanmaya özendirecektir.

İtalya'nın yakınında bulunan Malta, uzun yıllar boyunca İngiltere sömürgesinde kalmış bir Akdeniz ülkesidir. Bu nedenle, Akdeniz ikliminin hakim olduğu Malta; güzel ve etkileyici tatil olanaklarıyla birlikte İngilizcenin yerli halk tarafından da ana dili gibi konuşulduğu bir ülkedir.

Dünyanın en iyi dil okullarının merkezlerinin kurulduğu gözde bir ülke haline gelmiştir. Özellikle yaz döneminde dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından öncelikli tercih edilen ülkeler arasındadır. Bu da uluslararası dil okullarının adaya yatırım yapmasında önemli bir etken olmuştur. Malta, dil eğitimi açısından kendisini geliştirmiş bir ülke olup ücretleri diğer ülkelere nazaran daha ekonomiktir. Vize konusundaki rahatlığı, Türkiye'ye yakın olması, Akdeniz iklimine sahip olması ve ekonomik eğitim masrafları öğrenciler için Malta'yı oldukça cazip bir hale getirmiştir.

St. Julians’ın çok yakınında, Swieqi sakin çevresiyle, güvenli bir yerleşim yeridir. Beş dakikalık mesafede ise, devasa mültipleks sinemalar ve bowling sahalarından gece kulüplerine ve harika bir sahile kadar uzanan hayat dolu Paceville merkezi bulunmaktadır.

Clubclass’ın popülaritesindeki düzenli artış, ancak aile şirketleri tarafından gerçekleştirilebilecek yoğun emek ve vefakârlığın sonucudur. Konaklama kompleksli dil okul düzenimiz son derece kapsamlı bir öğretim ortamı sunmaktadır. Clubclass’da biz kendimizi, tüm öğrencilere kaliteli ve seviyelerine uygun dil eğitimi vermeye adamakla gurur duyuyoruz. Clubclass Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olup FELTOM’un akredite bir üyesidir ve ALTO ve WYSE Seyahat Konfederasyonunun tam üyesidir.

Okulun sunduğu tüm tesislerin zevkini çıkarırken aynı binada yaşama ve öğrenim görme konforu, yolda geçecek sürenin ve harcamaların en aza indirgenmesi,Sınıf dışında uluslararası bir ortamda İngilizce pratik yapmak için mükemmel bir fırsattır.

Okulumuz büyük, aydınlık ve klimalı sınıflar, Okul içinde ücretsiz Wi-Fi ,İnternet Kafe,Çalışma odası / Kütüphane,İş Merkezi Müzik,dans,tiyatro – aktivite salonu gibi olanaklara sahiptir.

Konaklama
Malta Turizm Bakanlığı tarafından kontrol edilen ve lisans verilen konaklama kompleksleri her bütçeye ve ihtiyaca cevap verecek şekildedir. Paylaşımlı ve tek kişilik odalardan oluşan daireler okulla aynı binadadır. Diğer alternatifler ise okula yakın Öğrenci evleri, Hostel Konaklama, Aile Yanı Konaklama ve Otellerdir.Lokasyon: MALTA