MELTON COLLEGE/ YORK


York'ta bulunan Melton College'de 1962'den beri  kaliteli İngilizce kursları yapılmaktadır..

Melton College York merkezinden sadece birkaç dakika uzaklıktadır.  York Castle Müzesi İngiltere'nin görülmeye değer önemli müzelerinden biridir. Jorvik Viking Merkezi İngiltere'de en popüler turistik yerlerinin biridir. MS 975 yılından kalma, Viking Dönemi sokaklarda zaman içinde seyahat edin. Kuzey Avrupa'nın en büyük Gotik katedrali olan 13. yüzyıldan kalma York Minster, cam ve taşla inanç ve hayal gücünü yansıtan büyüleyici bir binadır. 

Okulun geniş muhteşem bir bahçesi ve güzel döşenmiş bir binası tüm gidenlerin takdirini kazanmıştır. 

Okulda bazı aktiviteler okulun bahçesinde yapılır.. Wi-Fi bağlantısı, bilgisayar odası, tüm öğrencilere kurs başlangıcından; bitişinden 12 hafta sonrasına kadar e- öğrenme hesabı, verilmektedir. 

Böylece kurs bitiminden sonra 12 hafta e-öğrenme metoduyla eğitime devam edebilirsiniz. 

Tam donanımlı sınıfları,  güzel  bir kantin ,geniş teras gibi olanaklara  sahip okulumuz  Quality English. English UK ve English UK North  gibi kuruluşlarda aktıf rol almaktadır.

Okulumuz York'taki tek IELTS merkezidir. 

Okulun olanakları; 

15 sınıf 

Voleybol,ıBasketbol  ve Futbol sahası ,Masa tenisi 

Müzik odası, Bilgisayar laboratuarı 

Güzel geniş bahçe 

Ücrete dahil olanlar: 

Kayıt ücreti, aile yanında paylaşımlı odalarda18 yaş ve üzeri öğrenciler tek kişilik odalarda yarım pansiyon  konaklarlar.) tam pansiyon konaklama Ders  materyalleri, aktiviteler, geziler ve havaalanı karşılaması ( Manchester havaalanından 10:00- 18:00 saatleri arsında karşılama  11:00 -18:00 saatleri arasında gönderim yapılır.) Öğrencilere otobüs bileti verilir. 

Ücrete dahil olmayanlar; Uçak bileti, cep harçlığı ve vize ücreti