CES-CENTRE OF ENGLISH STUDIES


Worthing Londra’dan sadece 90 dakika uzaklıkta bulunan güzel bir sahil kasabasıdır ve Birleşik Krallık içindeki en güneşli iklime sahip olmasıyla tanınır. 

Şehrin gürültüsünden ve parlak ışıklarından kaçış için uzun zamandır popüler bir yer olmuştur ve Oscar Wilde Ciddi Olmanın Önemini eserinin burada tatildeyken yazmıştır.

Neden bu harika sahil kasabasının sakinliğinin keyfini çıkarmıyor ve haftasonunda Londra’nın heyecanını tecribe etmiyorsunuz ?Hepinizin bu harika minik kasabada olağanüstü zaman geçireceğinizi biliyoruz. Kolej eğitim, serbest zaman ve sosyal olanakları ve yıl boyunca müthiş bir etkinlik programı bulunan, güzel bir şekilde restore edilmiş üç Victoria tarzı malikaneye sahiptir.

Okulun olanakları;
17 photos Worthing’de Language Travel Magazine ‘Yıldız Ödülü’nü almış ya da buna aday gösterilmiş tek okul olarak CES olanakları çok iyidir.

Kışın 13 sınıf - yazın 22 sınıf (asıl yetişkin okulunun dışında) data projektörlü 3 sınıf 

Ortalama 10 kişilik sınıflar ,haftanın beş günü açık bireysel-çalışma öğrenme merkezi ve kütüphane, Rehberli E-öğrenme ve CES online ve mobil Dergiler ve büyük bir DVD kütüphanesi,12 bilgisayar ve 7 tablet bilgisayarlı bilgisayar odası.

Ücretsiz Wi-Fi ve internet erişimi Ortak öğrenci odası

Sosyal etkinlikler; Worthing Sosyal Programı

Sosyal ve Etkinlik Programmız ı CES deneyiminin çok önemli bir parçasıdır ve herkeseuygun birşeyler bulunduğuna emin olmaya çalışırız.

İngilizcenizi geliştirirken birlikte yaşadığınız kültür ve insanlar hakkında bilgi sahibi olmanızın da önemli olduğuna gerçekten inanıyoruz. 

Bütün dünyadan üniversite öğrencilerinin dil becerilerini geliştirme üzerinde çalıştıkları bir zamandır ve CES bu öğrencileri tüm okullarında ağırlar. Yaz boyunca öğrencilere farklı program seçenekleri sunabiliyoruz. 

CES bütün okullarında düzenlediği çok çeşitli sosyal programlardan büyük gurur duyar. Bizimle kalışınız süresince şunları düzenleriz : Sanat galerileri ve müzelere ziyaretlerİlginç kültürel ve tarihi cazibeli şehir ve kasabalara ziyaretler .Ziyaret ettiğiniz ülkenin hayatının ve zamanının daha fazlasını görmek için cumartesi, pazar ve bütün haftasonu maceraları  yaşamak ve dinlenmek isterseniz - Sinema öğleden sonraları,  bilgi yarışmaları, Yerel tarihi yerlere turlar, 10-Pin Bowling. 

Akşam etkinlikleri şu şekildedir: Öğrenci partileri, Geleneksel pub geceleri, Diskolar ve Karaoke geceleri, Yürüyüş, bilgi yarışması, Uluslararası yemek  ve Barbekü partileri.

Yaz ayları boyunca Cumartesi günleri Portsmouth, Londra ve Winchester gibi ilgi çeken yerlere haftalık olarak tam gün turlar (yaklaşık 25£) düzenleriz.

Worthing’de Aile Yanında Konaklama;
İrlanda ve İngiltere’nin insanları hakkında daha fazlasını öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanında konaklamayı seçmektir. Aile hayatı resmiyet dışıdır ve kişiler samimi karşılayan, dost canlısı ve konuşkanlardır. Bu nedenle İngilizce pratik yapmak için çok fazla fırsatınız olacaktır. Aile yanında konaklamaların hepsi dikkatli bir şekilde seçilir ve sürekli olarak yüksek standartların temini için düzenli olarak ziyaret edilir. CES öğrencilerine Worthing’de aile yanında konaklama için geniş seçenekler sunabilir. Aile yanında konaklamaya haftada 7 gün sabah kahvaltısı, paket öğle yemeği ve akşam yemeği dahildir.



Lokasyon: WORTHING