CES HARROGATE


Güzel bir spa kenti olan Harrogate Yorkshire Dales in güney bölgesinde yer alır.  Güzel parklar, restoranlar,kafe ve barlar antika dükkünlar ve daha birçok güzelliklere sahip kent 2013 yılında yaşanacak en iyi yer olarak belirlenmiştir.

Küçük sevimli ve samimi okulumuz şehrin merkezinde yer alır ve dünyaca ünlü Bettys Tea kafesine yakındır.

Okulun adet 8 modern ,rahat ve aydınlık sınıfı ve sınıflarda   en fazla 9 öğrenci Eğitim Eğitim görür.

Modern çalışma merkezinde bulunan bilgisayarlarda internet kullanabilir ve dinlenebilirsiniz. Tüm binada ücretsiz initernet bağlantısı mevcuttur.

Ayrıca  çok seçenekli okuma imkanı sunan kütüphanesi DVD/CD kolleksiyonu , çay kahve, sandeviç ve hafif yiyecekler bulabileceğiniz bir kantinimizde mevcuttur.

Büyük ekran TV si bulunan ortak salonda oyun oynayıp, TV seyredip dinlenebilirsiniz.

Konaklama olanaklarımız çok çeşitlidir.

Okula yakın  en fazla 4 öğrencinin bulunabileceği ailelerde yarım pansiyon konaklama, istenirse otel ve Guest house gibi yerlerde konaklama sunulur. Hepsi okula yürüyüş mesafesindedir.

The guest houses banyolu standard 15 odalı küçük otel lerdir.

are small friendly hotels with up to 15 bedrooms. There are standard and en-suite rooms available. Most have free internet access.Hotels:

Ayrıca oda kahvalyı ya da yarım pansiyon alabileceğiniz oteller de mevcuttur. Guest Houses ve oteller daha çok kısa dönem öğrencilerine uygundur.Lokasyon: HARROGATE