LSI-LANGUAGE STUDIES ENGLISH


LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Malta , Yeni Zelanda veya Avustralya'daki okullarımızdan birinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre'de dil merkezlerimiz vardır . LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika , Panama ve Kosta Rika ortak bir dil okulu ile çalışır.
Tüm okullar , modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar şehir merkezinde bulunmaktadır. LSI öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün LSI calışanları arkadaş canlısı ve yardımsever servisimiz bütün LSI öğrencilerine sunulması için özenle seçilmiştir. Eğitiminiz boyunca size yönlendirmek için sürekli hazır bulunurlar.

Ögrenmek istediğiniz dilin şu anki seviyeniz ve ihtiyaclarınız ne olursa olsun, websitemiz Sizin için doğru dil kursunu bulacaktır LSI’in hedefi ve amacı: en iyi dil öğrenme deneyimi elde etmeniz Sitemiz size Language Studies International (LSI) hakkında size bilmeniz gereken birçok şeyi anlatacak. Herhangi bir sorunuz varsa çekinmeyin lütfen bizimle iletişime geçin Deneyimlerimiz size başarı garanti ediyor 1965 yılından bu yana başarıyla dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye dil eğitimi sunduk. Aşağıda bazı örnekler görebilirsiniz...

Avustralya İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. Harika bir iklimde, stresten uzak bir yaşam tarzı içinde, hem büyük şehrin imkanlarına hem de plaj keyfine erişebileceğiniz bir konumda olmak istiyorsanız sizin için en doğru tercih İngilizceyi Avustralya'da öğrenmek.

LSI'ın Avustralya'daki dil okulu, Queensland'in en büyük kenti Brisbane'ın merkezinde yer alıyor. Dost canlısı, güneşli ve kozmopolit bir kent olan Brisbane, öğrencilere bir uluslararası şehrin sunabileceği tüm kültür ve olanakları sunmakla kalmıyor, görülmeye değer plajlardan da sadece bir saat uzaklıkta bulunuyor. Okulumuz yardımsever ve deneyimli öğretmenleri ve personeli ve öğrencilere sunduğu mükemmel imkanlarla gurur duyuyor.Avustralya dil okulumuzda eğitim gören tüm öğrencilerimiz, Avustralya'daki İngilizce kurslarını müzelerden sanat galerilerine, pikniklerden plaj sporlarına kadar bu nefes kesici ülkede zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlayacak heyecan verici ve geniş kapsamlı sosyal programımızla zenginleştirebilir.